TVORBA WEB STRÁNOK

Pretože zákazníci chcú o vás vedieť úplne všetko…!

Príchod internetu výrazne oplvyvnil mnohé sféry nášho života. Štúdium, aktuálne informácie, nakupovanie či komunikácia s ostatnými ľudmi nikdy neboli také dostupné, ako v modernej, internetovej dobe. Výrazne ovplyvnené bolo aj podnikanie a podnikateľské prostredie. Vznikli nové odvedvia, zvýšila sa konkurencia a ľudia získali možnosť porovnávať služby, firmy a tovary ešte pred tým, ako si ich reálne zakúpia. Prítomnosť firmy na internete tak už často nepredstavuje konkurenčnú výhodu, ale skôr životne dôležit nutnosť.  Práve preto vám JD Agency v rámci služieb online marketingu poskytuje aj možnosť zviditeľniť vašu firmu či športový klub v online svete pomocou internetovej stránky.

tvorba web stránok

Internetovú stránku môžeme označiť ako základný prvok podnikania v online svete. K dispozícii už síce máme aj iné nástroje, ktoré pomôžu firme k naplneniu cieľa – byť dohľadateľný na internete, žiadny z nich však neumožnuje firme odprezentovať svoje hodnoty a svoju kultúru v takej miere, ako práve internetová stránka.

Základnou úlohou internetovej stránky je poskytnúť zákazníkovi všetky dostupné informácie o vašej firme, a o službe či produkte ktorý ponúkate. Forma prezentácie, akú si pre svoj web zvolíte, je len vo vašich rukách, no dôležité je zamerať svoju pozornosť predovšetkým na  4 oporné body zdravej webovej stránky:

  • personalizácia
  • responzivita
  • udržateľnosť
  • optimalizácia pre vyhľadávače (SEO)

Toto sú zároveň 4 piliere, na ktorých si v JD Agency zakladáme pri príprave každého jedného webu.

Ako teda bude vyzerať vaša zdravá webová stránka?

Vaša webová stránka bude personalizovaná….

Bude odrazom vás a vašich hodnôt. Ste viac konzervatívny, alebo sa vám páčia ultramoderné prvky? Aká farba je dominantná vo vašej prevádzke? Kto je vaša cieľová skupina? Všetko toto berieme do úvahy a pripravíme pre vás web, na ktorý budete hrdý!

Personalizovaná web stránka

Vaša webová stránka bude responzívna…

To znamená, že sa bude správne zobrazovať na všetkých zariadeniach (počítač, tablet, telefón).  Doba je rýchla a ľudia chcú mať informácie o vašich produktoch či firme k dispozícií  v dobrej kvalite vždy, a odkiaľkoľvek.

 

Optika Optima Šaľa
Ubytovanie Ako doma

Vaša webová stránka bude prispôsobená vašej online stratégii

Ak teda plánujete zákazníkov pravidelne oslovovať formou blogu, prispôsobíme tomu vašu stránku. Pokiaľ ale chcete na rýchlu a pravidelnú komunikáciu využívať sociálne siete, použijeme pri tvorbe webu také prvky, aby mali vaši zákazníci všetky informácie okamžite k dispozícii.

Komunikačná stratégia

Vaša webová stránka bude SEO friendly

Search engine optimalization (SEO – optimalizácia pre vyhľadávanie) je dôležitým pilierom správneho fungovania online marketingu. Bez optimalizácie nebude váš obsah zaujímavý pre Google, a pokiaľ Vás Google nevidí, v online svete prakticky neexistujete smile. Pridanou hodnotu JD Agency je to, že základné SEO, ako aj lokálne SEO služby poskytujeme ku každej internetovej stránke bez toho, aby ste sa na to museli vôbec opýtať! Je našou hlavnou prioritou, aby vaše internetová stránka nie len existovala, ale aj čo najskôr plnila svoje úlohy!

SEO

Cena prípravy internetovej stránky pri stanovení rôznych marketingových cieľov

Pochádzate z okresov Poltár – Lučenec – Rimavská Sobota? Využite našu regionálnu podporu a naštartujte rozvoj vašej firmy vďaka vlastnej webovej stránke výhodnejšie až o 20%! 

Tak ako každý správny web má byť personalizovaný, aj náklady na jeho prípravu sa prispôsobujú individuálnym potrebám zákazníka. V niektorých sférach podnikania napríklad nebudete potrebovať na vašom webe interakciu so zákazníkmi, no aj tak bude plniť úlohu brány na získavanie nových zákazníkov. Ale o tom je už plánovanie a určenie vhodnej marketingovej, ako aj komunikačnej stratégie smile

Pokiaľ chcete mať ešte presnejší obraz o nákladoch potrebných na vznik a chod internetovej stránky, pozrite si externé cenníky hostingu a jednotlivých domén.

 

Internetová stránka

Aké sú náklady na chod vašej internetovej stránky?

Hosting a doména majú platnosť jeden rok, takže tieto náklady je nutné každoročne vyhradiť vo svojom firemnom rozpočte. Pri údržbe a spravovaní vašej internetovej stránky máte dve možnosti:

 

  • Všetko bude čisto vo vašej réžii, a nestojí vás to teda žiadne ďalšie finančné náklady, “iba” váš čas.
  • Správa webovej stránky bude v rámci online marketingu v réžii JD Agency, a naklady budú zahrnuté v dohodnutom marketingovom rozpočte.

Internetové stránky vytvorené JD Agency

Ste pripravený využiť výhody, ktoré ponúka online priestor pre vaše podnikanie, alebo máte ešte nejaké otázky? Kontaktujte nás!

Pin It on Pinterest