Regionálna podpora

Pretože regióny si zaslúžia osobitný prístup

Regionálna podpora JD Agency

Antarktída, saharská púšť, amazonský prales, juh stredného Slovenska… Aj takto môže v očiach mnohých vyzerať rebríček najnehostinejších miest na život.

Nevieme síce zodpovedne zhodnotiť náročnosť života v púšti alebo v pralese, no chápeme ľudí, ktorí do tohto zoznamu zaradia okresy ako Poltár, Rimavská Sobota alebo Lučenec. Aj pre nás je to domov. Preto rozumieme, že to, čo je pre ľudí v iných regiónoch “nič”, je u nás “tak mnoho”.  To je práve dôvod, prečo sme sa rozhodli, že pre “našich ľudí” budeme ceny tvoriť trochu inak.

Regionálna podpora pre okresy Poltár,  Rimavská Sobota a Lučenec

Maginhrad
Mesto Poltár
Baník Kalinovo

Marketingová stratégia –  reklama – správa sociálnch sietí – tvorba webových stránok

To všetko za zvýhodnené ceny pre ľudí z okresov Poltár, Rimavská Sobota a Lučenec!

Náš región potrebuje impulzy, a práve online sféru považujeme za tú, ktorá môže pomôcť aj v regiónoch, ako sú Novohrad a Gemer, firmám rýchlejšie napredovať. Zviditeľnenie a rozvoj firmy, prilákanie nových zákazníkov a udržanie sa v hre pri konkurencii s ekonomicky a populačne silnejšími regiónmi je teraz oveľa dostupnejšie!

Online regionálna podpora

Regionálna podpora online sveta

Pokiaľ teda vaša firma sídli v okrese Poltár,  Rimavská Sobota alebo Lučenec, nezabudnite to uviesť pri našej komunikácii, a my pre vás zabezpečíme rozvoj vašej firmy pomocou vybraných nástrojov v cenách výhodnejších až o 20%!

Firemná a komunikačná stratégia, internetová stránka, alebo efektívne vedený online marketing sú vám teda plne k dispozícii!

Pin It on Pinterest