LEADING

Pretože vaša firma si zaslúži silného lídra…!

Viesť ľudí je to najväčšie privilégium, ktoré v pracovnej sfére môžete získať. Pre mnohých najkrajšie, no zároveň aj najnáročnejšie.  Ako vodca – líder, máte veľkú zodpovednosť nie len za  spokojnosť zákazníkov, ale aj vašich zamestnancov.

Hľadáte cestu, ako byť lepším lídrom pre svojich zamestancov, ako aj pre svoju firmu, no nie ste si istý tým, kde máte začať?  Máme pre vás riešenie! Leading ako jedna zo stratégií JD agency je určena pre ľudí vo vedúcich pozíciách, aby im pomáhala nájsť správny smer.

Leading

Pozorovanie a mentoring

Viete že chcete byť lepší líder pre svojich zamestnancov, no neviete na čo sa máte zamerať? Pre lepšie pochopenie aktuálnej situácie to chce niekedy odstup a pohľad  z vonka. Preto s vami strávime niekoľko dní priamo vo vašej práci, ponúkneme vám nezainteresovaný pohľad a kaučovacím prístupom vás nasmerujeme k nájdeniu optimálneho riešenia.

Zároveň popri tom ako asistujeme pri vašom hľadaní, môžeme pomôcť hľadať aj prípadné vylepšenia pracovného prostredia pre vašich zamestnancov.

Office

Online podpora

Aj keď sme už spoločne zistili, na čo sa máte na svojej ceste prioritne zamerať, stále sme s vami! E-maily s hodnotením vášho dňa, alebo sms po splnení vybraných úloh sú mále “barličky”, ktoré vám môžu pri snahe o zmenu výrazne pomáhať. No sú aj iné cesty…

Telefón alebo videomeeting o 6:00 môže byť náročný, avšak ak niečo chcete, choďte za tým. BODKA. wink

Online podpora

Podpora osobného rastu

Úspešní ľudia sa neprestávaju učiť. Chcete byť aj vy úspešný? Učte sa o(d) nich! smile

Prinášame vám články o veľkých lídroch, o ich myšlienkách, o ich skúsenostiach, o ich živote…  K tomu ešte aj nejaké zaujímavosti, overené vedecké poznatky a informácie pre váš osobný rast.

No môžeme zájsť ešte ďalej! Hľadáte pre vašu firmu skúseného lektora, ktorý by pomohol zlepšiť určité schopnosti vám, ako aj vašim zamestnancom? Podľa výberu tém o ktoré máte záujem vám zabezpečíme ideálneho lektora. 

Lídri

Motivácia, inšpirácia

Naozaj úspešný budete vtedy, keď vás vaša vnútorná motivácia bude hnať  vpred bez ohľadu na okolnosti, alebo keď vaše zvyky budú až také silné, že okolnosti skrátka nevnímate a vytrvalo konáte…

Väčšina ľudí sa však na svojej ceste stretne aj s dňami, kedy im jedna myšlienka, jeden citát alebo jeden krátky príbeh môžu pomôcť vytrvať na zvolenej ceste. Práve pre tieto situácie pripravujeme krátke príspevky na sociálnych sieťach, ktoré vás majú nakopnúť, povzbudiť či inšpirovať, aby ste boli opäť bližšie k naplneniu vašich cieľov.

Jobs 2

Ste pripravený byť lepším lídrom pre svojich ľudí? Napíšte nám!

Pokiaľ ešte stále váhate, či práve Leading môže pomôcť vám a vašej firme, prečítajte si článok o tom, čo uvádza 75% ľudí ako hlavný dôvod, prečo odchádzajú zo svojej aktuálnej práce.

Odoslaním správy vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.

Pin It on Pinterest